KONST / Litografier / Litografi 8369394
nr 836 9394
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Litografi, Jan Lundquist (f. 1935), Slussen, 46/290, signerad, motivets mått: 36x65
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:03:12
15/7 16:45:23
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist